Wynajem pokoi i mieszkań dla młodych osób pracujących i studiujących

Przyjechałeś do Gdańska na studia lub do pracy? Zamiast w akademiku, zamieszkaj w naszych komfortowych mieszkaniach

Dlaczego warto wynająć nasze mieszkania?

Oferujemy komfortowe warunki w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, bez ścisku i w doskonałych lokalizacjach. Te korzyści pozwolą Ci zawsze być wypoczętym w pracy i na uczelni oraz zaoszczędzić mnóstwo czasu na dojazdach. Poświęć zaoszczędzony czas na poznawanie uroków Trójmiasta oraz na rozwijanie swoich pasji i marzeń

route (1)

Atrakcyjna lokalizacja

do 1000 m od wyższych uczelni

room

Wysoki standard mieszkań

czyste, jasne pokoje w pełni wyposażone nowymi meblami

calendar

Elastyczne terminy najmu

nasze mieszkania wynajmiesz na tak długo jak potrzebujesz: od 1 dnia do 1 roku

sofa

Komfortowe części wspólne

w których można wygodnie zjeść posiłki lub spotkać się z przyjaciółmi

KORZYŚCI

1.1
1

Atrakcyjna lokalizacja

2.1
2

Wysoki standard pokoi

3.1
3

Mała ilość współlokatorów

4.1
4

Profesjonalne zarządzanie najmem

5.1
5

Elastyczne formy rozliczenia

6.1
6

Gwarancja jakości

Mapa mieszkań

Galeria zdjęć naszych mieszkań

Atrakcje trójmiasta

b1

Festiwale koncerty imprezy

Trójmiasto to obowiązkowy punkt na rozrywkowej mapie Polski. Od 7 lat odbywa się tu Open’er Festival, który przyciąga największe gwiazdy sceny muzycznej. Dodatkowo na Stadionie Energa Gdańsk organizowane są koncerty, wydarzenia sportowe, a także turnieje e-sportowe.

b2

Magiczna starówka

Gdańska Starówka określana jest często mianem Perły Pomorza. To historyczne miejsce pełne wspaniałej architektury i zabytków, które swoim pięknem przyciąga turystów z całego świata. Obok Oktoberfest, organizowany tu Jarmark Dominikański, jest największą tego typu imprezą plenerową w Europie.

b3

Bogata oferta kulinarna

Szeroka oferta lokali gastronomicznych w całym Trójmieście, przyciąga miłośników dobrej kuchni. Można tu znaleźć zarówno nadmorskie, regionalne specjały, jak i wyszukaną kuchnię z najodleglejszych miejsc świata, a to wszystko w pięknej scenerii z widokiem na morze.

beach-647938_1280

Piękne piaszczyste plaże

Pomorze słynie z pięknych, szerokich, piaszczystych plaż, które ciągnąc się kilometrami, kuszą plażowiczów i spacerowiczów. Wschody i zachody słońca na trójmiejskich plażach pozostają na długo w pamięci i pozwalają uciec myślami od codzienności.

the-skyscraper-660937_1280

Oferty pracy w międzynarodowych korporacjach

Popularność Trójmiasta wciąż rośnie, a wraz z nią pojawiły się międzynarodowe koncerny z wielu branż. Przyciągają one pracowników ciekawymi ofertami pracy i bardzo korzystnymi warunkami.

uczelnia

Prestiżowe uczelnie

Trójmiasto to nie tylko plaża, morze, koncerty i dobre jedzenie. To także świetne miejsce na naukę. Co roku studia zaczynają tu tysiące studentów. Wśród najpopularniejszych uczelni, znajduje się Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, Akademia Morska, czy Politechnika Gdańska.